Guľôčkový a tuhý deodorant Dr.Nona

Značka: Dr.Nona
21,80 € 21,80 € 21,80 € 25,40 € od 21,80 €
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Deodoranty Dr. Nona sú účinnými hygienickými prostriedkami, znižujú potenie, odstraňujú pachy a poskytujú nenápadnú vôňu. S aplikáciou na citlivú pokožku podpazušia sa aktivujú životné funkcie a zvyšuje sa tonus organizmu. Obsahujú Halokomplex, jojobový a šípkový olej pre čistú vôňu. Pre ženy: Lady, Kiwi, pre mužov: Lord, a unisex variant. Dr. Nona zabezpečuje sviežosť a pohodu.

Detailné informácie

Garancia spokojnosti
Stovky spokojných zákazníkov
Všetky produkty skladom

Podrobný popis

Deodoranty Dr. Nona sa stali neodmysliteľným hygienickým produktom pre každého jednotlivca v dnešnej dobe. Ich účinnosť v boji proti nežiaducim telesným pachom je vynikajúca, znižujú potenie a poskytujú príjemnú, nenápadnú vôňu, ktorá nesúperi s parfémom. Deodorant aplikujte na citlivú pokožku podpazušia, kde sú cievy umiestnené blízko povrchu, spúšťa proces aktivácie životných funkcií a zvyšuje celkový tonus organizmu. Navyše, deodoranty Dr. Nona majú jemné antibakteriálne účinky.

Všetky produkty Dr. Nona obsahujú Halokomplex a éterické oleje, konkrétne jojobový a šípkový olej, ktoré po kontakte s pokožkou vytvárajú jemnú a čistú vôňu.

Pre ženy ponúkame deodoranty s guľôčkovým aplikátorom s rôznymi vôňami, ako sú Lady, Kiwi, a pre mužov: Lord. Okrem toho je k dispozícii aj tuhý unisex deodorant pre obe pohlavia.

Zároveň s efektívnym odstránením pachov Dr. Nona prispieva k celkovému pocitu sviežosti a pohody.

Dostupné vône:

  • Lady
  • Kiwi
  • Lord
  • Unisex

Objem:

  • Deodorant (guľôčka): 95 ml
  • Deodorant (tuhý): 50 ml